Reference

Věra J.

Chtěla bych touto cestou poděkovat týmu Kirsten a Pavel, že mi dali šanci a naději udělat něco pro sebe. Pod jejich vedením a hlavně s velkou podporou se mi podařilo udělat něco pro sebe a hlavně pro své zdraví. I když jsem měla během spolupráce někdy špatně zvolené potraviny, vždy jsem byla empaticky upozorněna, že dělám něco špatně aniž bych měla výčitky nebo stres.

Za sebe můžu říct, že nešlo o žádné velké omezování, ale hlavně o změnu skladby jídelníčku a kvalitu potravin. Sama jsem měla pocit, že jím daleko více než jsem byla zvyklá a kila šla úspěšně dolů bez pocitu hladu. Za dobu 4,5 měsíce mám dole 18 kg a oblečení nakupuji o 2 konfekční velikosti menší.

Celá naše 5ti měsíční spolupráce byla pro mne výzva, ale hlavně i podpora naučit se mít ráda sebe a život takový jaký je. Pomohli mi cítit se lépe nejen fyzicky, ale i psychicky a celkově se dát i zdravotně trochu do pořádku přiměřeně k mému věku.

Moc jim děkuji za tuto šanci a určitě doporučuji spolupráci s tímto skvělým týmem. Já sama věřím, že i do budoucna se budu řídit jejich radami a určitě se na ně obrátim, pokud budu potřebovat radu.

Spokojená účastnice proměny Věrka J

Ondra H.

Oceňuji přístup Pavla u online spolupráce, jde vidět, že své práci rozumí, a dělá jí poctivě. Na spolupráci se mi líbilo, že se nejednalo pouze o jednorázový jídelníček, ale o celkovou každodenní péči. Ta mi pomáhala a dodávala motivaci k tomu, abych došel ke svému cíli a nevykašlal se na to, Pavle moc děkuji že jsi mě prováděl, měl semnou trpělivost, a pomohl mi. Určitě doporučuji všem, kteří se točí v bludném kruhu jako jsem se dříve točil já :)

Karin V.

Děkuji Pavlovi za spolupráci, jsem moc ráda, že jsem do toho šla! Upravilo se mi trávení, spánek, naučila jsem se nové stravovací návyky. Díky němu jsem poznala, že hubnout neznamená být v dietě a omezovat se. Jsem vděčná, že jsi mi ukázal nový přístup k jídlu. Do online Proměny jsem šla především kvůli zlepšení návyků a celkového zdraví, to, že jsem zhubla 8 kg beru jako příjemný bonus navíc. :)..

Aneta R.

Díky online Proměně jsem se naučila: Překonat strach z jídla, získala jsem více energie a mám kvalitnější spánek (uvědomila jsem si, že spánek je důležitější než Netflix :D). Mám lepší stav kůže, více energie pro pohyb. Naučila jsem se neomezovat se, a poslouchat lépe své tělo. Vybudovala jsem si správné návyky, ale zároveň se už nestresuji a nevyčítám si, když si dám něco "nezdravého". Konečně jsem zahodila VÁHU!! Jsem zářný příklad toho, že váha může být stejná ale míry a celkový výsledek úplně jiný. A ještě bych ráda doplnila, že Váš program není jen pro lidi, kteří se ve výživě nevyznají... Ale. doporučuji i těm, kteří se v ní vyznají, jen se někde na cestě ztratili.. Není ostuda vzít si občas mapu .. Moc DĚKUJU a pokračuji dále!!!